Reklama

(Nie)trzeźwe Podkarpacie

Opublikowano:
Autor:

(Nie)trzeźwe Podkarpacie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 50 kierowców, pomimo wypitego wcześniej alkoholu, usiadło za kierownicą swoich samochodów w poniedziałkowy (19 września) poranek. To wynik wzmożonych kontroli policjantów na drogach całego Podkarpacia.

Policyjna akcja rozpoczęła się w poniedziałek (19 września) o godz. 4. Funkcjonariusze wyposażeni w przenośne  urządzenia do badania stanu trzeźwości prowadzili działania, których celem była poprawa bezpieczeństwa użytkowników dróg i eliminowanie z ruchu tych, którzy stwarzają realne zagrożenie - nietrzeźwych kierowców. Policjanci skontrolowali w tym czasie 12 471 kierowców.

Podczas poniedziałkowych działań policjanci ujawnili 50 kierujących, którzy wcześniej pili alkohol. U 26 kierujących pojazdami mechanicznymi badanie wykazało ponad 0,5 promila. Ci kierowcy poniosą odpowiedzialność za popełnienie przestępstwa. Pozostałych 24 odpowie za wykroczenie. W czasie działań policjanci zatrzymali także 46 uprawnień do kierowania.

Więcej w 38 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE