Reklama

NIEBEZPIECZNA OBWODNICA - przeczytaj artykuł i wyjedź do Brukseli!

Opublikowano: wt, 23 kwi 2019 12:49
Autor:

NIEBEZPIECZNA OBWODNICA - przeczytaj artykuł i wyjedź do Brukseli! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Testy zderzeniowe są robione do 80 km/h. Powyżej tej prędkości nie ma sensu, bo narządy odrywają się od siebie. Nawet najlepsze auto nie ochroni naszego życia – mówi strażak-ratownik z PSP w Wołowie. Więcej o tragicznych wypadkach z udziałem piratów drogowych na Moście Wolności pod Wrocławiem oraz akcji edukacyjnej Kuriera Gmin czytaj na stronie EUROPAGE nr 15 w 17. numerze Korso Kolbuszowskiego.

Kierowcom brakuje wiedzy o skutkach własnej brawury, dlatego na stronach Korso publikujemy przypomnienie konsekwencji wypadku drogowego, także dla podróżujących z nami najbliższych.

Propozycja dla Czytelników

Artykuł o wypadkach na obwodnicy wybudowanej za pieniądze z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Dolnośląskiego pojawia się w naszej gazecie i ponad 60 innych mediach lokalnych w Polsce. Naszym Czytelnikom proponujemy przeczytanie artykułu i wzięcie udziału w rekrutacji na trzydniowy wyjazd studyjny w towarzystwie dziennikarzy do Brukseli, podczas którego możliwe będzie poznanie tajników funkcjonowania instytucji unijnych.

Wsparcie Unii

Kampania EUROPAGE i wyjazd do Brukseli to elementy projektu „InForMe 2.0 – Działania informacyjne na rzecz promocji Polityki Spójności w polskich mediach lokalnych” dzięki wsparciu finansowemu Unii Europejskiej w ramach konkursu 2018CE16BAT042 „Wsparcie środków informacyjnych dotyczących polityki spójności UE”. Niniejsza publikacja odzwierciedla wyłącznie stanowisko autora. Komisja Europejska nie ponosi odpowiedzialności za jakiekolwiek użycie zawartych w niej informacji.

Realizatorem projektu są Stowarzyszenie Gazet Lokalnych i Fundacja Rozwoju Demokracji Lokalnej. 

Regulamin rekrutacji na wyjazd studyjny „Bruksela – zobacz to sam!” i więcej informacji o projekcie InForMe 2.0 na www.gazetylokalne.pl

Materiał sponsorowany

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.