Reklama

Niebezpieczna krzyżówka

Opublikowano:
Autor:

Niebezpieczna krzyżówka - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Radny apeluje, by zwrócić uwagę na problematyczne skrzyżowanie ul. Raniżowskiej z ul. Rzeszowską.

Podczas przedostatnich obrad rady gminy (23 maja) samorządowiec Mariusz Wołosz zgłosił w punkcie "Interpelacje, wolne wnioski i zapytania" swoje uwagi. - Chodzi o odpowiednie oznakowanie przejścia dla pieszych przy skrzyżowaniu z krajową dziewiątką (ul. Raniżowskiej z ul. Rzeszowską - przyp. red.),  żeby wyznaczyć znaki lewoskrętu i prawoskrętu i przejścia dla pieszych - wyjaśnił radny.
 
Nie wiedzą, jak się ustawiać
Zdaniem radnego krzyżówka drogi powiatowej z krajową jest miejscem newralgicznym i niebezpiecznym.  -  Rozmawiałem z niektórymi ludźmi, nie wiedzą oni, jak się ustawić przy skręcaniu w lewo czy w prawo, bo nie widać linii. Jest tylko wznowiona linia stopu, natomiast nie ma pasów wyznaczonych do lewoskretu, prawoskrętu i przejścia dla pieszych. Ostatnio były tutaj też stłuczki, dlatego prosiłbym o informację również od przewodniczącego komisji bezpieczeństwa - argumentował radny Wołosz.

Więcej w 27 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE