Reklama

Nie żyje 25-latek

Opublikowano:
Autor:

Nie żyje 25-latek - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kolbuszowscy policjanci razem z prokuratorem wyjaśniają przyczyny i okoliczności śmierci 25-letniego mieszkańca gminy Kolbuszowa. Ciało młodego mężczyzny, znajdujące się w samochodzie zaparkowanym z dala od zabudowań na terenie Kolbuszowej Górnej, zauważył przypadkowy przechodzień. W sprawie trwają dalsze czynności.

O znalezieniu ciała młodego mężczyzny w Kolbuszowej Górnej powiadomił policję w środę (16 sierpnia) około godz. 15.30 dyspozytor pogotowia ratunkowego. Jak wstępnie ustalili policjanci, znajdującego się w samochodzie mężczyznę, który nie dawał oznak życia, zauważył przypadkowy przechodzień. Samochód osobowy zaparkowany był z dala od zabudowań, na polnej drodze. Przechodzień wezwał karetkę. - Okazało się, że siedzący w samochodzie młody mężczyzna nie żyje - informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik prasowy Komendy Powiatowej Policji w Kolbuszowej. 

Na miejscu zdarzenia pracowali kolbuszowscy policjanci i prokurator. - Decyzją prokuratora zwłoki 25-letniego mieszkańca gminy Kolbuszowa zabezpieczono do dalszych badań, które pomogą wyjaśnić przyczyny śmierci młodego mężczyzny. W sprawie trwają dalsze czynności - dodaje przedstawicielka komendy. 

Więcej w najbliższym wydaniu Korso. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE