Reklama

Nie ma chętnych na wynajęcie pomieszczeń w cmolaskim ośrodku zdrowia

Opublikowano:
Autor:

Nie ma chętnych na wynajęcie pomieszczeń w cmolaskim ośrodku zdrowia  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak informuje Eugeniusz Galek, wójt gminy Cmolas, budynkiem do wynajęcia zainteresowanych było dwóch oferentów. Finalnie jednak nie zgłosili się do przetargu.

Urząd planuje ogłosić kolejny przetarg na wynajem całego lokalu. Chętni, którzy chcieliby wynająć cały obiekt, powinni świadczyć swoje usługi zarówno prywatnie, jak i na fundusz. Urząd Gminy Cmolas zastrzegł w zapytaniu ofertowym, że wizyty  prywatne w ośrodku nie mogą być częstsze niż przyjmowanie pacjentów na tzw. NFZ.

Ośrodek o powierzchni 450 m kw. składa się z parteru i poddasza. Znajdują się w nim  między innymi cztery gabinety lekarskie i sześć rehabilitacyjnych. Gmina podjęła decyzję, że miesięczny czynsz za całość obiektu będzie wynosić 5 687,52 zł.

Wójt Galek informuje, że kolejne ogłoszenie o przetargu gmina zamieści w przeciągu kilku dni. Będzie ono na takich samych zasadach.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE