Reklama

Nie będzie spowiedzi wielkanocnej? Sprawdź terminy w powiecie kolbuszowskim

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Nie będzie spowiedzi wielkanocnej? Sprawdź terminy w powiecie kolbuszowskim  - Zdjęcie główne

Wszystko wskazuje na to, że nie będzie spoweidzi przedświątecznej. | foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Wszystko wskazuje na to, że ze względu na pandemię i wzrost zakażeń w całej Polsce, nie odbędą się spowiedź dekanalna (spowiedź wielkanocna). Kiedy zatem wierni będą mogli przystąpić do sakramentu.

Kolegiata Kolbuszowa poinformowała, że księża spowiadają przy Ołtarzu Serca Jezusowego, codziennie w dni powszednie od 6 do 7.00 i od 16.30 do 17.00. - Prawdopodobnie ze względu na pandemie nie będzie spowiedzi dekanalnej - informuje parafia.

ZOBACZ TAKŻE: Historia powiatu kolbuszowskiego. Zobacz niesamowity film i zdjęcia z 1930 roku!

O terminach spowiedzi poinformowała również parafia Cmolas.

- Zbliżamy się do Świąt Zmartwychwstania Pańskiego, dlatego prosimy tak zaplanować spowiedź, by nie odkładać jej na czas Triduum Paschalnego, dlatego codziennie rano od godziny 6 00, i po południu od godziny 16 30 pełnimy posługę w konfesjonale. Wszystko wskazuje na to, że nie będzie organizowanych spowiedzi dekanalnych, więc możemy liczyć tylko na siebie, więc im wcześniej pojednamy się z Bogiem, bliźnimi, tym większa chwała Boża, a nasza duchowa przemiana, będzie świadectwem prawdziwej wiary i miłości względem Boga i bliźnich

- podkreśla parafia z Cmolasu.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy