Reklama

Niania wpadła dzięki kamerom. Była poszukiwana

Opublikowano:
Autor:

Niania wpadła dzięki kamerom. Była poszukiwana  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci z komisariatu w Głogowie Małopolskim zatrzymali 28-letnią mieszkankę powiatu kolbuszowskiego.

Policjanci zostali zawiadomieni przez mieszkańców Głogowa o tym, że zatrudniona przez nich opiekunka, okradała dom podczas ich nieobecności.

Dodatkowe kamery

- Od kiedy rozpoczęła pracę, z domu zginęło ponad 30 tys. złotych. Kobieta wpadła, ponieważ właściciele posiadali domowy monitoring, a po kradzieżach, podejrzewając kobietę, zainstalowali dodatkowe kamery. To one zarejestrowały, jak podejrzana wchodzi na piętro i przeszukuje komodę w sypialni - informują funkcjonariusze z KMP w Rzeszowie. 

Przyznała się  

Policjanci zatrzymali opiekunkę, gdy wychodziła z domu pokrzywdzonych. Kobieta do razu przyznała się do kradzieży. Mundurowi znaleźli przy niej skradzione w tym dniu pieniądze - 1,8 tys. zł, a kolejne 2,5 tys. zł podczas przeszukania w jej domu. Łączna wartość strat to 34 tys. złotych. 

Do więzienia 

 Funkcjonariusze przedstawili 28-letniej mieszkance powiatu kolbuszowskiego zarzut kradzieży.

- Podczas wyjaśniania sprawy okazało się, że kobieta jest poszukiwana przez policjantów z Kolbuszowej. Miała odbyć karę pozbawienia wolności za wcześniejsze kradzieże. Po zakończeniu czynności została przewieziona do zakładu karnego - dodają przedstawiciele KMP w Rzeszowie. 
 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE