Reklama

Nauczycielka z medalem od ministra

Opublikowano:
Autor:

Nauczycielka z medalem od ministra - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Urszula Chmielowska, nauczycielka biologii w gminie Raniżów, została odznaczona Medalem Komisji Edukacji Narodowej.

Jest to najwyższe polskie odznaczenie resortowe przyznane przez Ministra Edukacji Narodowej za wybitne osiągnięcia dydaktyczne i wychowawcze.

Uroczystość wręczenia nagród i odznaczeń dla nauczycieli odbyła się 10 października w Urzędzie Wojewódzkim w Rzeszowie. Medale za Długoletnią Służbę, Medale Komisji Edukacji Narodowej oraz Nagrody Ministra Edukacji Narodowej otrzymało w sumie 420 osób szczególnie zasłużonych dla oświaty i wychowania. Wśród nich znalazła się Urszula Chmielowska, nauczycielka biologii w Zespole Szkół w Raniżowie oraz w Szkole Podstawowej im. Biskupa Jana Ozgi w Woli Raniżowskiej.

Uczniowie z gminy Raniżów realizują pod jej opieką projekt naukowo-badawczy "Bociany integrują", w ramach między innymi którego na jednym ze słupów na szkolnym podwórku w Staniszewskiem zamontowano pierwszy w okolicy monitoring bocianiego gniazda.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE