Reklama

Nastolatek zatrzymany w Widełce za posiadanie narkotyków

Opublikowano:
Autor:

Nastolatek zatrzymany w Widełce za posiadanie narkotyków - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kilka porcji narkotyków oraz związane z nimi akcesoria zabezpieczyli kolbuszowscy policjanci u 17-letniego mieszkańca powiatu rzeszowskiego. Mężczyzna został zatrzymany wczoraj wieczorem na jednej ze stacji paliw w Widełce. W miejscu zamieszkania 17-latka funkcjonariusze zabezpieczyli również drobne ilości suszu roślinnego oraz przedmioty związane z narkotykami. Młody mężczyzna trafił do policyjnego aresztu.

Wczoraj (czwartek, 29 sierpnia) wieczorem, kolbuszowscy policjanci z wydziału kryminalnego legitymowali na stacji paliw w Widełce czterech młodych mężczyzn znajdujących się w osobowym peugeocie. - W trakcie czynności, jeden z pasażerów zachowywał się bardzo nerwowo i nie chciał opuścić pojazdu - relacjonuje Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej. - Policjanci z użyciem siły wyciągnęli 17-latka z auta. Podczas przeszukania znaleźli przy nim m.in. osiem woreczków strunowych z suszem roślinnym, krystaliczną substancję, puste woreczki strunowe oraz wagę elektroniczną - dodaje rzeczniczka policji.

Badanie policyjnym testerem wykazało w zabezpieczonym suszu oraz kryształkach obecność substancji zabronionych. Policjanci przeszukali miejsce zamieszkania 17-latka. Tam również zabezpieczyli drobne ilości suszu roślinnego oraz akcesoria związane z narkotykami.

17-latek trafił do policyjnego aresztu. W sprawię trwają dalsze czynności.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE