Reklama

Najzdolniejsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Kolbuszowej i Weryni otrzymali Stypendia Powiatu Kolbuszowskiego

Opublikowano: czw, 7 gru 2017 11:57
Autor:

Najzdolniejsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Kolbuszowej i Weryni otrzymali Stypendia Powiatu Kolbuszowskiego - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Tradycyjnie już najzdolniejsi uczniowie szkół ponadgimnazjalnych z Kolbuszowej i Weryni otrzymali Stypendia Powiatu Kolbuszowskiego. W tym roku z wyróżnienia cieszyło się aż 20 osób.

Stypendia trafiły do uczniów, którzy swoimi zdolnościami, osiągnięciami oraz wynikami w nauce i sporcie wyróżniają się na tle rówieśników. W gronie tegorocznych stypendystów znaleźli się miłośnicy języka polskiego, języków obcych, matematyki, ekonomii, pasjonaci logistyki oraz wysiłku fizycznego.

 

 

Stypendia Powiatu Kolbuszowskiego na ostatniej sesji rady powiatu (30 listopada) wręczył im starosta Józef Kardyś. - Chciałem wam serdecznie pogratulować. Na pewno więcej uczniów chcielibyśmy obdarować tym stypendium, ale jakieś kryteria muszą być zachowane. W tym roku zwiększyliśmy nawet liczbę i kwotę, tak, aby to stypendium było znaczące dla każdego ucznia - podkreślił szef powiatu kolbuszowskiego.

Józef Kardyś wykorzystał sytuację i poprosił obecnych na sali dyrektorów placówek oraz uczniów, aby zachęcali młodzież do nauki w szkołach średnich na terenie powiatu. - Śmiało można powiedzieć, że mamy szkoły i kadrę na miarę XXI wieku. Inne powiaty nam zazdroszczą. Poza tym w tę infrastrukturę okołoszkolną cały czas będziemy inwestować - zapewnił starosta. 

Lista stypendystów dostępna jest w 49 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.