Reklama

Najważniejsze inwestycje w gminie Dzikowiec w tym roku

Opublikowano: pt, 6 mar 2020 13:15
Autor:

Najważniejsze inwestycje w gminie Dzikowiec w tym roku - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gmina Dzikowiec zaplanowała, co wykona w 2020 roku. W planie znalazło się sześć inwestycji. Łącznie dzikowiecki urząd planuje przeznaczyć na nie ponad 2,5 miliona złotych.

W pierwszej kolejności gmina zajmie się remontem sali gimnastycznej znajdującej się przy szkole w Dzikowcu. Znalazła już wykonawcę, a koszt remontu wyniesie ponad 900 tysięcy złotych.

W drugim kwartale roku dzikowiecki urząd planuje ogłosić przetarg na budowę kanalizacji sanitarnej w Dzikowcu i Wilczej Woli (Spie-Sudoły). Orientacyjnie inwestycja ma kosztować prawie 320 tys. zł brutto. Przebudowa dróg gminnych w Nowym Dzikowcu i Dzikowcu kosztować ma 513 396 zł.

Między kwietniem a lipcem urząd planuje zająć się przebudową dróg gminnych w  Dzikowcu, Mechowcu i Wilczej Woli-Sudoły. Remont traktów pochłonąć ma prawie 700 tys. zł brutto. 

W ostatnim kwartale tego roku gmina również zaplanowała przebudowę dróg gminnych za około 100 tys. zł. W planie jest również budowa i przebudowa oświetlenia ulicznego w Nowym Dzikowcu za 110 tys. zł brutto. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.