Reklama

Reklama

Najtańsze paliwo w Mielcu. Co z Kolbuszową?

Opublikowano: 16 kwietnia 2020 08:32
Autor:

Najtańsze paliwo w Mielcu. Co z Kolbuszową?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Na 15 sprawdzonych przez nas w środę, 15 kwietnia stacjach paliw położonych na trasie Mielec -Rzeszów, najtańsze paliwo było na 3 usytuowanych w Mielcu przy ul. Wolności.

Na stacji paliw PKN Orlen przy ul. Wolności w Mielcu litr najbardziej popularnej benzyny 95 kosztował 3,99 zł, litr oleju napędowego 4.07 zł, litr gazu LPG – 1,65 zł. Z pozostałych 12 sprawdzanych przez nas stacjach paliw, 8 położonych było na terenie gmin Niwiska, Kolbuszowa, Głogów, 4 w samym Rzeszowie. Ceny paliw we wszystkich tych stacjach kształtowały się w następujących przedziałach: benzyna 95 – 4,06 - 4,27 zł za litr, olej napędowy...
  
CZYTAJ WIĘCEJ >>  

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.