Reklama

Najlepsi w mnożeniu

Opublikowano:
Autor:

Najlepsi w mnożeniu - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pod koniec marca poznaliśmy Mistrza Tabliczki Mnożenia w gminie Cmolas. W tym roku tytuł ten wywalczył Filip Płaza z Zespołu Szkół w Cmolasie.

Już po raz siódmy uczniowie klas I – III z całej gminy Cmolas wystartowali w gminnym konkursie matematycznym zorganizowanym przez Niepubliczną Szkołę Podstawową w Ostrowach Baranowskich. W zmaganiach wzięło udział w sumie 13 reprezentantów ze wszystkich szkół podstawowych. – Uczniowie otrzymali do rozwiązania kilka różnorodnych zadań, w których musieli wykorzystać znajomość tabliczki mnożenia. Nad przebiegiem całego konkursu czuwało profesjonalne jury pod przewodnictwem pani Marii Bryk, matematyka z ZS w Cmolasie – wyjaśnia Danuta Gacek, dyrektor NSP w Ostrowach Baranowskich. Tytuł „Mistrza tabliczki mnożenia” w tym roku zdobył Filip Płaza z ZS w Cmolasie. Drugie miejsce zajął Miłosz Kraczkowski, reprezentant NSP w Ostrowach Baranowskich, a trzecie miejsce wywalczył Mateusz Sudoł z NSP w Jagodniku. Wszyscy uczestnicy konkursu otrzymali dyplomy i gry planszowe, a zwycięzcy również puchary, które wręczył im wójt Eugeniusz Galek.

Organizacja konkursu wsparta została przez Stowarzyszenie Rozwoju Gminy Cmolas, Radę Rodziców NSP w Ostrowach Baranowskich oraz panią Marię Kraczkowską.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE