Reklama

Nadleśnictwo Kolbuszowa sprzedaje choinki. Jodła, świerk, a może sosna?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Nadleśnictwo Kolbuszowa

Nadleśnictwo Kolbuszowa sprzedaje choinki. Jodła, świerk, a może sosna?  - Zdjęcie główne

Sprzedaż choinek ruszyła od czwartku, 9 grudnia. | foto Nadleśnictwo Kolbuszowa

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do świąt Bożego Narodzenia pozostaje już tylko kilkanaście dni. W domach zaczynają się intensywne przygotowania. Wiele osób ubrało już swoje drzewka bożonarodzeniowe, inni czekają, żeby ubrać choinkę tradycyjnie w Wigilię. Często stajemy przed dylematem, jaką choinkę kupić - żywą czy sztuczną.

Żywa bez wątpienia daje niepowtarzalny efekt, nastrój i zapach roznoszący się po całym domu. Inni wolą prostsze rozwiązania i kupują sztuczne choinki. Zwolennicy plastikowych drzewek zgodnie twierdzą, że nie mają problemu z igłami spadającymi z naturalnej choinki, a te sztuczne służą im przez lata. Ci drudzy zaś trzymają się tradycji i wolą bardziej ekologiczne rozwiązania i żywe iglaki. 

Mieszkańcy powiatu kolbuszowskiego kupują choinki 

Nadleśnictwo Kolbuszowa wyszło z inicjatywą sprzedaży i już kolejny rok oferuje duży wybór drzewek iglastych. Jak się okazuje, najczęściej kupowanym drzewkiem jest świerk. Dużą popularnością cieszy się również sosna.

Duże zainteresowanie choinkami 

Sprzedaż drzewek w Nadleśnictwie Kolbuszowa cieszy się dużym zainteresowaniem. Pracownicy doradzają wybór naturalnej choinki w zamian za sztuczną, która rozkłada się setki lat w środowisku. W każdym roku Nadleśnictwo Kolbuszowa sprzedaże setki żywych drzewek bożonarodzeniowych. 

Fot. Nadleśnictwo Kolbuszowa

Kupujący mogą liczyć także na darmową jemiołę, która również nadaje niepowtarzalny świąteczny klimat w domu. Wraz z zakupionym drzewkiem otrzymują także gałązki na stroiki świąteczne.

Kiedy nadleśnictwo sprzedaje choinki? 

Sprzedaż choinek odbywać się będzie przy siedzibie Nadleśnictwa Kolbuszowa w Świerczowie, od poniedziałku do piątku w godzinach 7 - 16 oraz w soboty (11 i 18 grudnia) od godz. 8 do 13. Ze sprzedażą nadleśnictwo ruszyło od czwartku, 9 grudnia.

Cennik obowiązujący w tym roku jest dostępny na stronie internetowej Nadleśnictwa Kolbuszowa, w zakładce Informacje – Sprzedaż drewna, choinek i sadzonek.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy