Reklama

Na wakacje z Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Na wakacje z Kolbuszowej - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gdzie z miasteczka nad Nilem można wyruszyć w podróż, mając trochę wolnego czasu i kilkaset złotych w kieszeni?

Wenecja, Paryż a może Amsterdam? W te części świata dojedziemy, wsiadając w autokar, który wyrusza z kolbuszowskiego dworca. Jeśli nie chcemy wybierać się poza granice kraju, można pojechać w Bieszczady czy ruszyć na podbój Warszawy. Osoby, które z kolei nie lubią jeździć polskimi drogami, mogą wsiąść do pociągu z peronu w Kolbuszowej, i pojechać np. nad polskie morze.

Jak się okazuje, kierunków podróży z miasteczka nad Nilem jest naprawdę sporo. Postanowiliśmy sprawdzić, bazując na internetowych rozkładaj jady przewoźników, ile jedna osoba dorosła, której nie przysługują zniżki, musiałaby zapłacić, kupując bilet on-line w jedną stronę. Na cel naszych podróży wybraliśmy miejsca, do których dojedziemy, wsiadając na dworcu w Kolbuszowej.

Więcej w 29 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE