Reklama

Na straży hydrantów

Opublikowano:
Autor:

Na straży hydrantów - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Kwestia drożności hydrantów przeciwpożarowych zaniepokoiła Grzegorza Partykę. - Czy są jakieś przeglądy coroczne robione? - pytał burmistrza samorządowiec.

- Chciałem zapytać o stan techniczny hydrantów na terenie miasta Kolbuszowa i wszystkich ościennych miejscowościach wiejskich. Wiadomo, że robi się teraz letnia pora, a nie wszystkie hydranty są drożne. Dwa lata temu, jak wybuchł pożar, niestety hydrant nie zadziałał. Stąd moje pytanie, kto się zajmuje tymi hydrantami i czy one mają jakieś przeglądy corocznie robione? - dociekał radny. Obawy samorządowca rozwiał burmistrz Kolbuszowej. - Hydranty są na bieżąco przeglądane przez spółkę komunalną - zapewnił Jan Zuba. - Jeżeli hydrant jest niedrożny, to należy o tym poinformować spółkę komunalną i sprawa zostanie od ręki załatwiona. Oczywiście zapłaci za to gmina, bo ktoś musi zapłacić - dodał włodarz gminy. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE