Reklama

Muzyczna lekcja historii w oddziale edukacji w Kolbuszowej

Opublikowano:
Autor:

Muzyczna lekcja historii w oddziale edukacji w Kolbuszowej  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI "Muzyczna lekcja Historii" w wykonaniu zespołu "Fabryka", odbędzie się w środę, 25 września o godz. 17.00 w Oddziale Edukacji Kulturalnej i Regionalnej MiPBP w Kolbuszowej (budynek dawnej Synagogi)

Jak informuje Halina Krzych, kustosz Oddziału Edukacji Kulturalnej i Regionalnej w Kolbuszowej, wejściówki na ten koncert rozdawane się w oddziale edukacji. 
    Muzyczna lekcja to dziewięć niekomercyjnych koncertów, które wykona zespół w różnych miastach Polski. Jednym z tych miast jest Kolbuszowa. 
Wstęp na koncert jest bezpłatny. Z uwagi na ograniczoną liczbę miejsc wejściówki może odebrać od organizatorów od czwartku, 19 września.
Zespół wykona w pop-rockowych aranżacjach utwory nawiązujące do różnych wydarzeń historycznych. W repertuarze znajdą się wybrane piosenki z płyty, m.in. poezje Baczyńskiego. - Program uzupełnią znane polskie przeboje z lat 60-90 - mówi kustosz. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE