Reklama

Mrówki i oświetlenie - radny Piotr Panek interweniuje

Opublikowano:
Autor:

Mrówki i oświetlenie - radny Piotr Panek interweniuje - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Przedstawiciel Kolbuszowej Dolnej czeka na odpowiedź burmistrza. Między innymi radny dopytuje o to, jaką decyzję podjęła komisja do spraw organizacji ruchu w sprawie montażu lustra drogowego przy ul. Łąkowej.

Okres wakacji i pogoda sprzyja spotkaniom i późnym spacerom. Radny Piotr Panek prosi burmistrza o wydłużenie czasu oświetlenia dróg i chodników w gminie Kolbuszowa. Prośbę swą motywuje bezpieczeństwem zarówno pieszych, jak i kierowców. Mieszkańcy proszą o światło na ulicach zwłaszcza w godzinach 21:00 - 23:15.

Łąkowa

W imieniu mieszkańców ul. Łąkowej radny Piotr Panek apeluje o punktowy remont drogi. Chce on także poznać termin, w jakim planowany jest jej generalny remont. Jak możemy przeczytać w interpelacji radnego skierowanej do kolbuszowskiego włodarza, remont wymuszony jest przez poruszające się po ulicy ciężkie pojazdy dojeżdżające do oczyszczalni ścieków.

Mielecka

Przedstawiciel Kolbuszowej Dolnej porusza problem na ul. Mieleckiej. Jak napisał w swoim piśmie, chodnik tam potrzebuje miejscowego remontu. Radny Panek w swojej interpelacji poruszył jeszcze jedną kwestię. Prosi on burmistrza o zadysponowanie odpowiednich służb do przeniesienia lub bezpiecznego usunięcia powstałego mrowiska przy ul. Mieleckiej.

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE