Reklama

Młodzież z ZSAE w Weryni na targach

Opublikowano:
Autor:

Młodzież z ZSAE w Weryni na targach - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jak śledzić najnowsze trendy hotelarskie, prowadzić udany biznes w gastronomii czy też skutecznie podnosić swoje umiejętności zawodowe? – odpowiedzi na te pytania i wiele innych przydatnych wiadomości mogli zdobyć uczestnicy targów gastronomiczno-hotelarskich Horeka Expo Rzeszów.

W czwartek (17 października) grupa młodzieży z Zespołu Szkół Agrotechniczno-Ekonomicznych z Weryni miała okazję uczestniczyć w rzeszowskich targach. Uczniowie poznali ofertę produktów i wyposażenia różnych firm współpracujących z branżą gastronomiczno-hotelarską, degustowali różne produkty, dania i napoje oraz uczestniczyli w pokazach kulinarnych.
 
W tym dniu uczniowie obejrzeli również projekcję filmu „Legiony” w reżyserii Dariusza Gajewskiego. Jest to produkcja o młodych ludziach, którzy odważnie decydują się na czynną walkę w służbie idei niepodległej ojczyzny, aby stworzyć dla siebie "nowy dom”.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE