Reklama

Najmłodsze przestępczynie w kraju. Mają mniej niż 25 lat, a już są ścigane przez policję [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nie mają jeszcze skończonych 25 lat, a już są poszukiwane przez policję w całym kraju. Zobacz jak wyglądają młode przestępczynie, a może spotkałeś je na ulicy.

Te młode kobiety są poszukiwane przez policję w całym kraju. Jeśli tylko kogoś rozpoznałeś - skontaktuj się z policją. Dane pochodzą ze strony internetowej poszukiwani.policja.pl z dnia 17 sierpnia, z godziny 15.

Co takiego zrobiły? Są odpowiedzialne za oszustwa, przywłaszczeniem cudzej rzeczy ruchomej lub prawa majątkowego, udzielaniem innej osobie środka odurzającego lub substancji psychotropowej, ułatwianiem użycia albo nakłanianiem do użycia takiego środka lub substancji - w celu osiągnięcia korzyści majątkowej lub osobistej, czy przekroczeniem granicy Rzeczypospolitej Polskiej wbrew przepisom z użyciem przemocy, groźby, podstępu lub we współdziałaniu z innymi osobami. Poznaj wszystkie szczegóły - KLIKNIJ TUTAJ.

Artykuł pochodzi z portalu korso24.pl. Kliknij tutaj, aby tam przejść.
Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy