Reklama

Milionerzy z powiatu kolbuszowskiego. Ilu ich jest?

Opublikowano:
Autor: | Zdjęcie: Archiwum Korso

Milionerzy z powiatu kolbuszowskiego. Ilu ich jest? - Zdjęcie główne

foto Archiwum Korso

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Jest ich 35. Mieszkańców powiatu kolbuszowskiego, którzy w zeznaniach podatkowych przyznają się do osiągnięcia ponadmilionowych dochodów.

Kiedy ktoś nie ma szczęścia w grach losowych, na swój pierwszy milion musi po prostu zapracować. Tak jest w przypadku 34 mieszkańców powiatu kolbuszowskiego, biznesmenów, którzy w zeznaniu podatkowym za 2019 rok wykazali dochód przekraczający milion złotych. 

Siedmiocyfrową kwotę w zeznaniu podatkowym wykazał również jeden mieszkaniec powiatu, który pracuje na etacie. Być może to szczęśliwiec, który kilka lat temu skreślił w kolekturze w Kolbuszowej szóstkę w totka. 

Łącznie, w powiecie kolbuszowskim, mamy 35 milionerów - siedem kobiet i 28 mężczyzn.

-  Ich łączny dochód za 2019 r. to 68 205 941,19 zł

- informuje Jan Kochanowicz, naczelnik Urzędu Skarbowego w Kolbuszowej.

Czy pandemia koronawirusa miała wpływ na dochody najbogatszych mieszkańców naszego powiatu? O tym przekonany się w połowie czerwca, kiedy skarbówka będzie dysponowała danymi z zeznań podatkowych za 2020 rok. 

- SZÓSTKA W LOTTO -

W czwartek, 26 stycznia 2017 roku, po godz. 12. w punkcie Lotto w "Sezamie" przy ul. 11 Listopada w Kolbuszowej kilka losów na chybił trafił kupił mężczyzna. Następnego dnia wrócił tam już jako milioner. Szczęśliwiec wygrał 10 mln 827 tys. 891 zł i 60 groszy.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy