Reklama

Mieszkańcy są ciekawi, co z parkingiem, który miałby powstać przy przystanku kolejowym w Cmolasie

Opublikowano: śr, 8 maj 2019 07:30
Autor:

Mieszkańcy są ciekawi, co z parkingiem, który miałby powstać przy przystanku kolejowym w Cmolasie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI O sprawę dopytywali po raz kolejny obecni na ostatnim zebraniu wiejskim mieszkańcy Cmolasu.

Obecny na spotkaniu włodarz poinformował, że jeżeli znajdą się pieniądze w budżecie, w tym roku chciałby zakończyć sprawę.

Na zebraniu Eugeniusz Galek nawiązał do sytuacji w oświacie. Chodziło o kwestię podwyżek wynagrodzeń dla nauczycieli, których skutków w budżecie na chwilę obecną nie da się przewidzieć. Jak podkreślił, chciałby do końca roku uporządkować kwestię parkingu przy przystanku kolejowym. 

Wielu mieszkańcom bardzo odpowiadałby tam parking. - Mamy teraz dobre połączenia do Rzeszowa, szynobusami - mówi jeden z podróżujących. - Taniej i szybciej można się dostać pociągiem do Rzeszowa, niż jechać samochodem i stać w korkach.

Jak dodaje mieszkaniec, wygodniej i oszczędniej byłoby mu zostawić samochód na parkingu w Cmolasie i dojechać do stolicy województwa linią kolejową. - Tak więc parkin jest tu jak najbardziej wskazany, tym bardziej że jest na to miejsce przy samym przystanku.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.