Reklama

Miasto urośnie

Opublikowano:
Autor:

Miasto urośnie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwa procedura poszerzenia granic administracyjnych Kolbuszowej. Już wkrótce miasto nad Nilem powiększy się o około 500 mieszkańców.

Przypomnijmy. Początkiem marca kolbuszowscy samorządowcy wyrazili wolę poszerzenia granic administracyjnych miasta o dodatkowe 3,5 ha. Przyjęty wariant (wybrany ze względów finansowych) zakładał w pierwszej kolejności uporządkowanie m.in. rejonu ulicy Tyszkiewiczów i bloków należących do spółdzielni mieszkaniowej. Opinię na ten temat mogli wyrazić także główni zainteresowani, czyli mieszkańcy Kolbuszowej i Kolbuszowej Dolnej (posiadający pełne prawo wyborcze). Konsultacje społeczne ruszyły 19 kwietnia. O ich wynikach na ostatniej sesji (30 czerwca) mówił radny Józef Rybicki.

Mieszkańcy są za
- Ankiety konsultacyjne zostały udostępnione w biurze obsługi klienta Urzędu Miejskiego w Kolbuszowej i na stronie internetowej gminy Kolbuszowa. Tematyka ta była także przedstawiana na zebraniach mieszkańców miasta i zebraniu wiejskim w Kolbuszowej Dolnej. Zebrane materiały zostały podsumowane 12 czerwca - oznajmił samorządowiec, który zarazem pełnił funkcję przewodniczącego komisji odpowiedzialnej za przeprowadzenie konsultacji. Swoją opinię wyraziło zaledwie 23 mieszkańców.

Więcej w 28 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE