Reklama

Męskie decyzje

Opublikowano: pon, 17 lip 2017 12:23
Autor:

Męskie decyzje - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Właściciele sklepu po raz kolejny proszą o udzielenie koncesji. Czy tym razem mogą liczyć na pozytywną decyzję?

- Zwracamy się z prośbą o zwiększenie punktów alkoholowych na terenie gminy Raniżów na alkohol powyżej 4,5 procent i 18 procent z wyjątkiem piwa i wina powyżej 18 procent zawartości alkoholu - napisali przedsiębiorcy, którzy swój sklep spożywczo-przemysłowy prowadzą w Raniżowie. 

Do pisma właścicieli odniósł się na sesji Ryszard Rzeszutek, szef rady gminy, który zachęcał zebranych do zabierania głosu w tej sprawie. - Wiemy, że była taka informacja na jednej sesji, że ktoś (jeden z radnych - przyp. red.) zaproponował termin, że po wakacjach  zajmiemy się tym tematem. Musimy się spodziewać, że jeżeli ja dzisiaj to pisemko przeczytałem, to na następną sesję pan Jan Tęcza (z referatu rozwoju gospodarczego w urzędzie gminy - przyp. red.) na pewno przygotuje jakieś uchwały - zapowiedział przewodniczący rady gminy. - Mówię o tym po to, żeby byli państwo przygotowani na ten temat, że będzie on wracał. Będziemy się bawić z tym tematem do końca kadencji czy podejmiemy jakieś męskie decyzje? - dopytywał Rzeszutek. Szef rady od nikogo z samorządowców nie uzyskał jednak odpowiedzi.

Więcej w 28 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.