Reklama

Mechowiec zarasta

Opublikowano:
Autor:

Mechowiec zarasta - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - W naszej miejscowości chodnik znika pod trawą - informuje nasz Czytelnik. - Jak nikt o to nie dba, to po co to było robić? - zastanawia się mężczyzna.

Mieszkaniec Mechowca uważa, że nie tak powinno wyglądać centrum wsi. - Niedaleko jest kościół. Trochę dalej szkoła. Niech ktoś się za to weźmie, bo wstyd. Drogę mamy ładną, a wygląd chodnika to porażka. Niedługo zamiast po kostce będziemy po trawniku chodzić - stwierdza mężczyzna.
 
Mała brygada
Co na to dzikowieccy urzędnicy? - To jest droga powiatowa - ucina temat Genowefa Dębiak, sekretarz gminy Dzikowiec.
O stanie chodnika w Mechowcu informujemy Eugeniusza Szczebiwilka, dyrektora Zarządu Dróg Powiatowych w Kolbuszowej. Nasz rozmówca przyznaje, że utrzymanie traktów dla pieszych dla ZDP to problem. - Mam małą, trzyosobową brygadę, a chodników jest sporo. Ich utrzymanie też kosztuje - zaznacza dyrektor Szczebiwilk. Szef ZDP podkreśla jednocześnie, że prace był niedawno prowadzone w Mechowcu. - Przed rozpoczęciem roku szkolnego, na odcinku od kościoła do szkoły, wyczyściliśmy chodnik własnymi siłami - dodaje nasz rozmówca.

Więcej w 37 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE