Reklama

Masz nakrętki? Zobacz co z nimi zrobić

Opublikowano: czw, 25 lip 2019 09:12
Autor:

Masz nakrętki? Zobacz co z nimi zrobić  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Każdego dnia odkręcamy plastikowe butelki, a nakrętki z reguły lądują w koszu na śmieci. Ten niewielki przedmiot, konsekwentnie zbierany, może wiele zdziałać.

Przypominamy, że w naszej redakcji zbieramy plastikowe nakrętki. Dla Ciebie to niewiele, a możesz komuś bardzo pomóc. Plastikowe nakrętki możesz zostawić w redakcji tygodnika Korso Kolbuszowskie przy ul. Obrońców Pokoju 20 w Kolbuszowej. W akcję mogą zaangażować się wszyscy. 

Zebrane nakrętki sprzedawane są firmie recyklingowej a pozyskane w ten sposób pieniądze wydawane są na leczenie, rehabilitację czy zakup specjalistycznego sprzętu dla potrzebującej osoby. Za każdy 1 kg nakrętek skup plastiku w ramach akcji płaci od 50 gr do 1 zł. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

    HookedOnYourClickBait

    "Ten niewielki przedmiot, konsekwentnie zbierany, może wiele zdziałać." Niby co, bo jakoś nikt nie kwapił się napisać co może "zdziałać" więc niby w jakim celu miałbym je zbierać, żeby je później tam jeszcze zawieźć?