Reklama

Marek Lorenc może wkrótce pożegnać się z pracą trenera Korony Majdan

Opublikowano:
Autor:

Marek Lorenc może wkrótce pożegnać się z pracą trenera Korony Majdan  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Korona Majdan Królewski po nieudanej rundzie jesiennej szuka nowych rozwiązań. Nie wiadomo, czy zespół nadal będzie prowadził Marek Lorenc.

Popularny "Menia" nie zaliczy mijającego roku do udanych. Jego zespół słabo spisywał się w rundzie wiosennej poprzedniego sezonu, ale dzięki dobrej zaliczce z pierwszej rundy Majdan zachował miejsce w lidze okręgowej. W nowych rozgrywkach Korona znów nie błyszczała. Majdan na półmetku rozgrywek ma tylko 7 punktów. 

Do bezpiecznych miejsc traci również 7 oczek. – Bez trenowania nie da się wygrywać – przyznaje Lorenc, który od dłuższego czasu narzekał na słabą frekwencję na treningach. Trzeba dodać, że jego odejścia domagała się cześć zawodników Korony. Skład Majdanu przed całą pierwszą rundę był mocno przetrzebiony w dużej mierze wyjazdami zagranicznymi, później wyjazdami na studia. Często w ważnych meczach trener Lorenc miał do dyspozycji tylko 12 zawodników. - Powiedziałem szefostwu klubu, żeby szukali kogoś na moje miejsce. Mogę zostać, jeśli będę miał kogo trenować - dodaje Lorenc. 

 Połowę składu stanowili zawodnicy z zewnątrz. Jaka będzie strategia działania Korony w rundzie wiosennej? W rozmowie z nami prezes Jacek Wójcik obiecał w najbliższym czasie podać więcej szczegółów dotyczących przyszłości klubu. Poszukiwani są nowi ludzie do działania w klubie. - Mógłbym oddać swoją funkcję komuś bardziej operatywnemu - przyznaje Wójcik. 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE