Reklama

Mandaty dla grzybiarzy

Opublikowano:
Autor:

Mandaty dla grzybiarzy  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Pracownicy remontujący drogę skarżą się na grzybiarzy. Interweniowała policja.

Od kilku dni kolbuszowscy policjanci otrzymują zgłoszenia o grzybiarzach utrudniających pracę drogowcom w Porębach Kupieńskich.

- Pracownicy skarżą, że nie mogą wykonywać swojej pracy, ponieważ po obu stronach drogi swoje pojazdy parkują ludzie przyjeżdżający w ten rejon zbierać grzyby. Dodatkowo grzybiarze nie stosując się do znaku zakazującego ruchu na tym odcinku, utrudniają wjazd pojazdom dowożącym materiały budowlane - wyjaśnia Jolanta Skubisz-Tęcza, rzecznik prasowy kolbuszowskiej policji. 

W związku ze zgłoszeniami mundurowi nałożyli kilka mandatów za niestosowanie się do znaku zakazu ruchu oraz za niewłaściwe parkowanie pojazdu.

- Policjanci przypominają, że niestosowanie się do przepisów ruchu drogowego może skutkować sankcjami karnymi. Parkując pojazdy pamiętajmy nie tylko o obowiązujących przepisach, a także zastanówmy się czy pozostawiony samochód nie utrudni bezpiecznego poruszania się innym uczestnikom ruchu drogowego - dodaje oficer prasowy.

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE