Reklama

Reklama

Mała obwodnica Kolbuszowej i Weryni. Zobaczcie zdjęcia i wideo z placu budowy

Opublikowano: pon, 20 maj 2019 13:46
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Trwają intensywne prace na budowie nowej drogi wojewódzkiej. Powstaje duży wiadukt nad torowiskiem oraz już firma zaczęła wylewać asfalt. Po raz kolejny udaliśmy się na trwającą budowę, aby sprawdzić postęp prac.

Mała obwodnica Kolbuszowej i Weryni ma mieć długość 6,5 km. Od strony Kolbuszowej rozpoczynać się ma na rondzie na ul. Tarnobrzeskiej. Biec ma w głąb pól Kolbuszowej i Kolbuszowej Dolnej. Nad torami ma powstać wiadukt, następnie w Zarębkach znajdować ma się rondo, ponieważ obwodnica przetnie drogę powiatową. Kolejną ważną budową ma być kładka dla dzikich zwierząt w Weryni. Ma ona powstać nad rzeką i znajdować się pod drogą.

W Dzikowcu droga złączy się z drogą wojewódzką. Co ważne, nastąpi tam zmiana pierwszeństwa ruchu. Po otwarciu małej obwodnicy będzie ona drogą główną.

Więcej informacji w najbliższym numerze Korso.

Już wkrótce więcej zdjęć i filmików z placu budowy.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.