Reklama

Makabryczne morderstwo. Podejrzanym mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego

Opublikowano:
Autor:

Makabryczne morderstwo. Podejrzanym mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Niedziela, godz. 16.30. 30-letni mieszkaniec powiatu kolbuszowskiego napotyka przypadkową ofiarę i zadaje jej śmiertelne ciosy cegłą w głowę i twarz.

- Brak oczodołów, czoła, otwarte usta, zakrwawiona głowa - tak opisuje ofiarę po makabrycznym zdarzeniu Mirosław Michno, zastępca prokuratora rejonowego z Dębicy. Do zbrodni doszło w niedzielę, 25 sierpnia, po godzinie 16, na terenie wsi Grabiny (powiat dębicki), w przysiółku Rędziny.  

Jak informuje Mirosław Michno, prokurator z Prokuratury Rejonowej w Dębicy, 30-letni Tomasz B. z powiatu kolbuszowskiego znalazł się jak dotąd z nieustalonych przyczyn na terenie Grabin, na polnej drodze. Miał spotkać tam swoją przypadkową ofiarę, Bogdana W., 66-letniego mieszkańca Dębicy. - Zadał kilka uderzeń w głowę pokrzywdzonego - mówi zastępca szefa dębickiej prokuratury.

Więcej w jutrzejszym Korso

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE