Reklama

Reklama

Majdański samorząd, w ostatnim czasie, wykonał własnymi siłami kilka robót

Opublikowano: śr, 19 cze 2019 08:59
Autor:

Majdański samorząd, w ostatnim czasie, wykonał własnymi siłami kilka robót - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W ramach tych prac pomalowana została konstrukcja hali na placu targowym. Roboty zakończono w połowie kwietnia, a ich wartość wyniosła 49 tys. 500 zł.

Jak poinformował Jerzy Wilk, wójt gminy Majdan Królewski, przygotowano dokumenty i nadzorowano realizację robót siłami własnymi.

Wykonano także instalację odgromową i dostarczono drzwiczki i skrzynki elektryczne w budynku socjalnym oczyszczalni ścieków. Prace kosztowały  2 tys. 460 zł.

16 tys. zł kosztowała gminę z kolei wymiana opraw oświetleniowych w GSPZOZ (Gminnym Samodzielnym Publicznym Zakładzie Opieki Zdrowotnej w Majdanie Królewskim).

12 tys. zł kosztowały z kolei prace związane z utwardzeniem gruntu mające na celu wykonanie podłogi tanecznej przy OSP w Hucie Komorowskiej.  Tyle samo kosztowało samorząd wykonanie piłkochwytów przy boisku szkolnym w Krzątce.

Ponadto przebudowana została droga gminna dojazdu rolnego w Woli Rusinowskiej. Inwestycja kosztowała 142 tys. 200 zł. Wykonano też usługi bieżącego utrzymania drogi powiatowej relacji Brzostowa Góra - Krzątka. W ramach prac okopane zostały między innymi rowy przy drodze powiatowej.

Wykonane zostały także prace porządkowe przy drogach powiatowych. - Zostały zebrane straszne ilości śmieci przy naszych drogach powiatowych i gminnych - zaznaczył Jerzy Wilk, wójt gminy Majdan Królewski.

Aktualnie trwają natomiast prace gospodarcze przy budynku Szkoły Podstawowej w Woli Rusinowskiej oraz przy budynku socjalnym na oczyszczalni ścieków w Majdanie Królewskim.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (3)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

 • 2 lata temu | ocena +1 / -0

  Motocyklista

  Przy tej drodze BG-Krzątka zamiast okopywac rowy co nie wiem czybyło zrobione bo nie widac to powinni zmieść te kamienie z poboczy i zakrętów.

  • 2 lata temu | ocena +0 / -0

   Ekipa

   Serwus,Ok,jutro na tej drodze BG-Krzątka zamiast okopywac rowy jak nie wiem, trzeba będzie zmieść te kamienie z poboczy i zakrtętów,zamiast okopywac rowy.To nara.

 • 2 lata temu | ocena +0 / -0

  ?

  W nagłówku nie ma składni. Powinno być "własnymi siłami".