Reklama

Majdańska gmina poszukuje nowych dyrektorów szkół. Chodzi w sumie o trzy placówki. Które?

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: Google Maps

Majdańska gmina poszukuje nowych dyrektorów szkół. Chodzi w sumie o trzy placówki. Które? - Zdjęcie główne

Trzy placówki na terenie gminy będą mieć nowego dyrektora. Jedną z nich jest szkoła w Komorowie. | foto Google Maps

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Samorząd poszukuje kandydatów na stanowisko dyrektora do dwóch szkół i przedszkola na terenie gminy Majdan Królewski. Jakie wymagania muszą spełnić zainteresowani?

Zainteresowani dyrektorskim stanowiskiem mogli składać swoje kandydatury do 21 marca do godz. 15. Niebawem poznamy wyniki konkursu.

Trzy stanowiska

Gmina poszukuje dyrektora publicznej szkoły im. Marii Konopnickiej w Komorowie, im. ks. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej oraz Publicznego Przedszkola w Majdanie Królewskim przy ul. Jagiellońskiej.

Do konkursu mogła przystąpić osoba, która spełnia wymagania określone w rozporządzeniu Ministra Edukacji Narodowej. Każda z ofert oprócz kompletu dokumentów powinna zawierać m.in. uzasadnienie wraz z koncepcją funkcjonowania i rozwoju szkoły, życiorys kandydata czy opis przebiegu kariery zawodowej.

Wpłynęły oferty

Konkurs przeprowadzi komisja konkursowa powołana przez wójta Jerzego Wilka. O terminie i miejscu przeprowadzenia postępowania konkursowego kandydaci zostaną powiadomieni indywidualnie.

W majdańskim urzędzie gminy usłyszeliśmy, że komisja we wtorek (4 kwietnia) będzie rozpatrywać wnioski pod względem formalnym. Po tym będzie wiadomo, które z nich przejdą do drugiego etapu konkursu. 

- Mogę powiedzieć tylko tyle, że do każdej placówki wpłynęła przynajmniej jedna oferta

Obecnych dyrektorów placówek chcieliśmy zapytać o to, czy zgłosili swoje kandydatury, chcąc kontynuować pracę na stanowisku dyrektorskim. Nie udało nam się jednak z nikim skontaktować. Do tematu wrócimy.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy