Reklama

Majdan Królewski. Przenosiny podstawówki?

Opublikowano: sob, 23 mar 2019 23:05
Autor:

Majdan Królewski. Przenosiny podstawówki?  - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Mieszkaniec Majdanu Królewskiego twierdzi, że urząd gminy planuje przenieść uczniów szkoły podstawowej przy ul. Jagiellońskiej do budynku po byłym gimnazjum na os. Podlasek. Mężczyzna ma pretensje, że żadna oficjalna informacja nie została jeszcze podana rodzicom dzieci.

- Mówi się u nas w Majdanie Królewskim teraz o tym, że szkołę podstawową gmina chce przenieść z centrum Majdanu na peryferie do budynku gimnazjum! - stwierdził nasz Czytelnik.  

- Przedszkole i żłobek ma być w centrum, a  większość dzieci będzie zasuwać 3,4,5 km do szkoły, a pan wójt nawet nie raczy wysłać pisma do rodziców. Nie było do tej pory też żadnego zebrania w tej sprawie, a takie wieści krążą po gminie już od kilku tygodni - poinformował.

Czy informacja, którą  przekazał nam Czytelnik, jest prawdziwa? Z takim pytaniem zwróciliśmy się bezpośrednio do Jerzego Wilka, wójta gminy Majdan Królewski. - W tej chwili Szkoła Podstawowa w Majdanie Królewskim funkcjonuje i do czerwca żadne zmiany nie są przewidywane - zapewnił wójt i dodał: - Jeśli chodzi natomiast o organizację przyszłego roku szkolnego, to jest to temat do dyskusji i o tym zadecyduje, i przymiarki zrobi pani dyrektor.

Włodarz gminy przyznał, że kwestia zagospodarowania budynku po byłym gimnazjum jest jeszcze nierozwiązana. 

Więcej w aktualnym Korso 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (1)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

  • 3 lata temu | ocena +3 / -2

    Adam

    Dom dla osób starszych tam zrobić, żyła złota w dzisiejszych czasach i praca będzie dla ludzi.