Reklama

Lodowisko w Majdanie Królewskim już działa

Opublikowano: czw, 4 sty 2018 15:09
Autor:

Lodowisko w Majdanie Królewskim już działa - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Gminny Ośrodek Kultury w Majdanie Królewskim podał, w jakich terminach będzie czynne lodowisko.

Ślizgawka w Majdanie Królewskim została otwarta w tym sezonie w sobotę, 23 grudnia. Do Majdanu na łyżwy można przyjeżdżać od poniedziałku do piątku w godzinach 14 - 21 oraz w soboty i niedziele w godzinach 11-21. Lodowisko będzie czynne także w dni wolne od nauki (przerwa świąteczna, ferie zimowe).

Przypomnijmy, że mobilne lodowisko rozstawiane na placu targowym w Majdanie Królewskim zostało oficjalnie otwarte 6 grudnia 2014 roku. Inwestycję wykonała firma z Tych, która za dostarczenie i instalację obiektu otrzymała 310 tys. zł. W ubiegłym roku gmina doposażyła ślizgawkę w pojazd czyszczący i wygładzający lód. Urządzenie kosztowało ponad 183 tys. zł.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.