Reklama

Lil Masti nie wystąpiła przed kolbuszowską publicznością. Dlaczego?

Opublikowano:
Autor:

Lil Masti nie wystąpiła przed kolbuszowską publicznością. Dlaczego?  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W sobotę, 14 grudnia, w kolbuszowskim klubie miała wystąpić znana celebrytka Aniela Bogusz, czyli Lil Masti. Koncert jednak się nie odbył. Właściciele klubu wydali oświadczenie na swoim Facebooku. Lil Masti również wypowiedziała się w sprawie odwołanego konkursu. O całą sprawę obwinia ona klub.

Aniela Bogusz jest znana ze swoich filmików na YouTubie. Zasłynęła ona również w Fame MMA. Kilka miesięcy temu spróbowała ona sił jako piosenkarka i nagrała kilka piosenek. Z racji tego miała ona odwiedzić i zaśpiewać w klubie w Kolbuszowej. Widowisko miało odbyć się w sobotę, 14 grudnia. Zostało ono jednak odwołane. 

Jak czytamy na oficjalnej stronie klubu, managament Lil Masti nie odesłał umowy zwrotnej dlatego też klub nie miał potwierdzenia ze strony zespołu Lil Masti, że przyjadą tego dnia do Kolbuszowej. Jak dodają organizatorzy, cierpliwie czekali z nadzieją, że umowa zostanie odesłana, jednak się nie doczekali. 
Piosenkarka również zamieściła wyjaśnienie.

W nagranym 15 grudnia (niedziela) filmie na YouTube, Lil Masti tłumaczy m.in., że klub przełożył termin koncertu, a ona sama obawiała się, że nie otrzyma za niego zapłaty. Całość jej wyjaśnienia do zobaczenia poniżej. 


 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE