Reklama

LEKKOATLETYKA. Bartek Sawuła wrócił z medalem z Halowych Mistrzostw Podkarpacia Dzieci

Opublikowano:
Autor:

LEKKOATLETYKA. Bartek Sawuła wrócił z medalem z Halowych Mistrzostw Podkarpacia Dzieci - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Brązowy medal i kilka obiecujących startów, w tym również dobra postawa debiutantów, to efekt udziału najmłodszej grupy Tiki-Taki w wojewódzkich mistrzostwach.

Podkarpackie mistrzostwa dzieci (rocznik 2005 i młodsi) odbyły się w sobotę w Mielcu (24 lutego).

– Pojechaliśmy w okrojonym składzie. Z powodu choroby nie wystartowali nasi najlepsi zawodnicy: Roksana Gul, Wiktoria Wojciechowska i Paweł Koźmic. Wszyscy w przeszłości mieli już złote medale mistrzostw Podkarpacia, więc było to dla nas spore osłabienie – ubolewał Bogdan Karkut, trener kolbuszowskiego klubu.

-  Przed młodymi zawodnikami nie stawialiśmy wymagań co do konkretnych wyników, ale cieszyliśmy się, że choć praktycznie wszyscy byli co najmniej rok młodsi od rywali, a niektórzy nawet 3 lata, to z ogromną wolą walki starali się zająć jak najwyższe miejsce – podkreślał Karkut.

Na najwyższym miejscu z grona naszych zawodników znalazł się Bartek Sawuła, którzy zdobył brązowy medal w biegu na 60 metrów przez płotki.

Piąte miejsce po świetnym biegu na dystansie 300 metrów wywalczyła Karolina Korzępa. Ta sama zawodniczka zajęła 7. miejsce w biegu na 60 metrów przez płotki.

Więcej w aktualnym Korso

 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE