Reklama

Legendy w komiksie

Opublikowano: pt, 7 kwi 2017 11:57
Autor:

Legendy w komiksie - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 22 marca rozstrzygnięto II edycję Gminnego Konkursu Plastyczno – Czytelniczego "Legendy warszawskie w komiksie". Wzięło w nim udział szesnastu uczestników z sześciu szkół z terenu gminy Majdan Królewski.

Prace zostały ocenione przez jury w składzie: Katarzyna Cesarz, pracownik Muzeum Ks. Kardynała Adama Kozłowieckiego w Hucie Komorowskiej, Katarzyna Kopeć, polonistka z Publicznego Gimnazjum w Majdanie Królewskim oraz Magdalena Puzio, bibliotekarka z Gminnej Biblioteki Publicznej w Majdanie Królewskim. 

Laureaci konkursu:
I miejsce - Martyna Lidwin - PSP w Klatkach
II miejsce - Aleksandra Stec - PSP w Komorowie
III miejsce - równorzędne Klaudia Buczek - PSP w Brzostowej Górze i Agnieszka Dziewic - PSP w Woli Rusinowskiej

Wyróżnienia:
Anna Gołąbek - PSP w Brzostowej Górze
Natalia Barnaś - PSP w Hucie Komorowskiej

Więcej w 14 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.