Reklama

Lampy są, ale nie świecą. Mieszkańcom to się nie podoba

Opublikowano:
Autor:

Lampy są, ale nie świecą. Mieszkańcom to się nie podoba - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Do redakcji Korso zadzwoniła jedna z mieszkanek Niwisk. Poprosiła o interwencje w sprawie oświetlenia ulicznego. Jak wyjaśniła kobieta, żadna z latarni w Niwiskach się nie świeci. 

- Jest ciemność we wsi. Lampy nie zostaną włączone? Tak nie może być - żaliła się mieszkanka. Już od kilku lat na terenie całej gminy Niwiska w okresie od 15 czerwca do 31 lipca jest wyłączone oświetlenie uliczne.

Za to jednak lampy zostają włączone w godzinach porannych od 1 listopada do 31 stycznia. - Takie zasady zostały wypracowane przez samorząd i nic tu się nie zmieniło. Samorządy teraz, szukając oszczędności przez skutki epidemii, wyłączają oświetlenia uliczne - wyjaśniła wójt Elżbieta Wróbel, szefowa gminy.

 Jak dodała, gmina Niwiska na dzień dzisiejszy takiej decyzji nie podejmie. - Też szukam oszczędności i nie możemy sobie pozwolić na podwyższenie kosztów - podkreśliła włodarz. 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE