Reklama

Kupno. Mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego ukradł rower, bo bolały go nogi

Opublikowano:
Autor:

Kupno. Mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego ukradł rower, bo bolały go nogi - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Policjanci z Kolbuszowej odzyskali rower, który 32-latek najpierw ukradł, a później sprzedał do jednego z komisów na terenie innego powiatu.

O kradzieży swojego roweru policję powiadomił w ubiegłym tygodniu jego właściciel. - Młody mężczyzna poinformował, że zostawił rower jak zwykle pod jednym ze sklepów w Kupnie i pojechał autobusem do szkoły - informuje Jolanta Skubisz - Tęcza, rzecznik kolbuszowskiej policji.

-  Po powrocie okazało się, że jednośladu nie ma. Wtedy mężczyzna powiadomił policję. Wartość roweru właściciel oszacował na około 800 złotych - dodaje oficer prasowy.

Funkcjonariusze z Wydziału Kryminalnego po kilku dniach poszukiwań znaleźli rower w jednym z komisów na terenie powiatu ropczycko-sędziszowskiego. Policjanci ustalili również mężczyznę, który podając się za właściciela sprzedał ten pojazd.

We wtorek, 3 kwietnia, 32-letni mieszkaniec powiatu ropczycko-sędziszowskiego usłyszał zarzuty kradzieży. Mężczyzna przyznał się do przestępstwa i wyjaśnił policjantom, że wziął rower bo bolały go nogi.

  

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE