Reklama

Kupno górą!

Opublikowano:
Autor:

Kupno górą! - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI W niedzielę (4 września) na stadionie sportowym w Kolbuszowej odbyły się zawody sportowo-pożarnicze jednostek OSP z terenu gminy Kolbuszowa. Do rywalizacji stanęło w sumie dwanaście drużyn męskich i jedna kobieca.

Tradycyjnie każda jednostka musiała zmierzyć się w dwóch konkurencjach. Na początku strażacy sprawdzili swoją szybkość na torze przeszkód. Później przyszła pora na ćwiczenie bojowe, które polegało na jak najszybszym i najsprawniejszym rozwinięciu linii gaśniczej i trafieniu strumieniem wody do celu. Zwycięski okazał się zespół z Kupna, który w wyniku końcowym zdobył 119,30 punktów. Na drugim miejscu, z wynikiem 129,60 punktów, znalazło się OSP z Kolbuszowej Dolnej. 135,60 punktów wystarczyło, by jednostka z Bukowca stanęła na trzecim stopniu podium.

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE