Reklama

Kulturalna świetlica

Opublikowano:
Autor:

Kulturalna świetlica - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI 62 dzieci i młodzieży z powiatu kolbuszowskiego weźmie udział w letnim wypoczynku zorganizowanym przez Polski Komitet Pomocy Społecznej.

Podczas wakacji świetlica profilatyczno-wychowawcza przy ulicy Janka Bytnara będzie realizowała swój autorski program "Kulturalna świetlica". Odpoczynek organizowany będzie w formie dwóch dwunastodniowych turnusów. - Pierwszy rozpoczął się już 26 czerwca i potrwa do 11 lipca. Drugi turnus rozpocznie się 12 lipca i zakończy się 27 lipca - informuje Natalia Olszowy z Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej. 

W wypoczynku weźmie udział łącznie 62 dzieci i młodzieży z powiatu kolbuszowskiego, głównie gminy Kolbuszowa. - Do tej grupy należą głównie podopieczni placówki, uczęszczający do niej w roku szkolnym, którzy wykazali chęć uczestnictwa w takiej formie spędzania wolnego czasu oraz inni najmłodsi mieszkańcy gminy Kolbuszowa i powiatu kolbuszowskiego, którym rodzice nie mogą zapewnić należytej opieki i aktywności podczas wakacji letnich - zaznacza pracownica PKPS-u. 

Więcej w 28 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE