Reklama

Książka o Kolbuszowej wykupiona. Drukarnia dostała kolejne zamówienie na "Dzieje Kolbuszowej"

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor: | Zdjęcie: UM Kolbuszowa

Książka o Kolbuszowej wykupiona. Drukarnia dostała kolejne zamówienie na "Dzieje Kolbuszowej" - Zdjęcie główne

W tym roku mają się ukazać wszystkie trzy tomy "Dziejów Kolbuszowej". | foto UM Kolbuszowa

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI - Nie spodziewaliśmy się, że pierwszy tom "Dziejów Kolbuszowej" tak szybko się rozejdzie - przyznaje Paweł Michno, dyrektor kolbuszowskiej biblioteki. Kiedy nowa książka o Kolbuszowej znów będzie dostępna?

Pierwszy z trzech tomów "Dziejów Kolbuszowej" został wydrukowany w 250 egzemplarzach. Premiera nowej książki o Kolbuszowej odbyła się początkiem lutego. Tydzień później biblioteka poinformowała, że monografii miasta, opisującej wydarzenia do 1772 roku, nie można już kupić. 

- Nie spodziewaliśmy się, że pierwszy tom "Dziejów Kolbuszowej" tak szybko się rozejdzie 

- przyznaje w rozmowie z Korso Paweł Michno, dyrektor Miejskiej i Powiatowej Biblioteki Publicznej w Kolbuszowej.

Szef biblioteki dodał, że drukarnia otrzymała już zlecenie na dodruk kolejnych 300 egzemplarzy. Na zakup książki trzeba będzie poczekać około trzech tygodni. 

- Gdy tylko się u nas pojawi, będziemy o tym informować

- zapowiada dyrektor Michno.

"Dzieje Kolbuszowej" będzie można kupić za 85 zł w dwóch miejscach w Kolbuszowej: księgarni Pegaz w kolbuszowskiej bibliotece i w budynku dawnej synagogi.

Drugi tom książki o Kolbuszowej jest składany do druku i powinien być on dostępny w maju. Trzeci ma ukazać się w listopadzie tego roku. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy