Reklama

Ks. Daniel Koryciński zakończył posługę w Hucie Komorowskiej. Podziękowali mu parafianie [ZDJĘCIA]

Opublikowano: Aktualizacja: 
Autor:

Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ksiądz Daniel Koryciński opuści powiat kolbuszowski. Do tej pory był wikariuszem w parafii Świętej Rodziny w Hucie Komorowskiej (gm. Majdan Królewski). W środę (14 września) odbyła się msza na zakończenie posługi duszpasterskiej.

O zakończeniu posługi kapłańskiej ks. Daniela poinformowało Towarzystwo Przyjaciół Huty Komorowskiej na swoim profilu na Facebooku. Wikariuszowi podziękowali parafianie.

- Jesteśmy niezmiernie wdzięczni Bogu, że postawił na naszej drodze tak mądrego i dobrego człowieka. Bóg zapłać za wszystkie odprawione msze święte, wygłoszone kazania, udzielone sakramenty, za każdą Eucharystię i wizyty duszpasterskie w naszych rodzinach oraz za każdą łaskę, którą dzięki Twojej posłudze otrzymaliśmy od Pana

- czytamy na stronie.

Tamtejsza społeczność jest wdzięczna za świadectwo wiary, troskę o chorych, zaangażowanie w tworzenie naszego małego kościoła, pogłębienie świadomości misyjnej, promowanie wolontariatu, inicjatywy społeczne oraz charytatywne oraz za działania na rzecz dzieci i młodzieży.

- Dziękujemy również za Twoją otwartość, uśmiech i dobre słowo, za wzór miłości bliźniego oraz prawdziwe zaangażowanie w życie naszej wspólnoty, za liczne gesty życzliwości, poświęcony czas i Twoją uwagę. Dziękujemy za to, że każdy z nas mógł zwrócić się do Ciebie z prośbą o radę lub pomoc. Bóg zapłać!

- podsumowali parafianie.

Na koniec mieszkańcy życzyli dobrego zdrowia, siły, wytrwałości oraz otwartych serc nowych parafian. Ks. Daniel Koryciński w rozmowie z nami powiedział, że jeszcze jest w Hucie Komorowskiej. Zostanie przeniesiony w najbliższym czasie. Na razie nie był w stanie podać dokładnego terminu.

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.

Wczytywanie komentarzy