Reklama

Kradł alkohol. Właściciele złapali go na gorącym uczynku

Opublikowano:
Autor:

Kradł alkohol. Właściciele złapali go na gorącym uczynku  - Zdjęcie główne
Udostępnij na:
Facebook

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ponad 1,5 promila w organizmie miał mężczyzna, którego ujęli właściciele sklepu na usiłowaniu kradzieży alkoholu. Jak się okazało, to nie była jego pierwsza wizyta w tym sklepie. Już wcześniej kradł z niego markowe alkohole.

W poniedziałek, 6 lipca, po południu kolbuszowscy policjanci interweniowali w jednym ze sklepów na terenie miasta, gdzie właściciel zgłosił ujęcie mężczyzny usiłującego ukraść alkohol.

- Z ustaleń policjantów wynikało, że złodziej został rozpoznany przez właścicieli sklepu, ponieważ kilka dni wcześniej w podobny sposób, dwukrotnie okradł sklep, wynosząc pod ubraniem markowe alkohole - relacjinuje kom. Jolanta Skubisz-Tęcza, oficer prasowy KPP w Kolbuszowej.

Zdarzenia zarejestrował sklepowy monitoring i kiedy mężczyzna ponownie pojawił się w sklepie i usiłował w ten sam sposób ukraść alkohol, właściciele uniemożliwili mu wyjście ze sklepu i niezwłocznie powiadomili policję.

Funkcjonariusze zatrzymali 43-letniego mieszkańca gminy Kolbuszowa i osadzili w policyjnym areszcie. Badanie stanu trzeźwości wykazało 1,54 promila alkoholu w jego organizmie. Po wytrzeźwieniu (we wtorek, 7 lipca), usłyszał zarzuty kradzieży alkoholu o wartości ponad tysiąca złotych. Za to przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności. 

Udostępnij na:
Facebook
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE