Reklama

Kotły dla mieszkańców gminy

Opublikowano: sob, 4 lip 2020 17:00
Autor:

Kotły dla mieszkańców gminy - Zdjęcie główne
UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Podpisy pod umową na dostawę i montaż kotłów gazowych zostały złożone. Co na tym zyskają mieszkańcy?

W poniedziałek (29 czerwca) Jan Zuba, burmistrz Kolbuszowej, podpisał umowę z firmą LEVADA Sp. z o.o z Krakowa, która w postępowaniu przetargowym przedstawiła najkorzystniejszą ofertę na wykonanie zadania pod nazwą "Dostawa i montaż kotłów gazowych". 

Realizowany projekt "Poprawa jakości powietrza w gminie Kolbuszowa- montaż ekologicznych kotłów centralnego ogrzewania" współfinansowany jest z funduszy regionalnego programu operacyjnego. 

Dla wszystkich typów kotłów wykonawca zaoferował urządzenia Viessmann Vitodens. Wartość podpisanej umowy wynosi 1 902 523,17 zł. Mieszkańcom gminy Kolbuszowa, którzy biorą udział w projekcie, zapewnia się opracowanie kompletnej dokumentacji technicznej związanej z instalacją kotła. Mogą także liczyć na demontaż oraz utylizację wyeksploatowanego źródła ciepła na paliwo stałe. 

- A także dostawę i montaż nowego źródła ciepła wraz z podłączeniem go do istniejącej instalacji i wykonanie przewodu spalinowego - wymieniają przedstawiciele magistratu - Uruchomienie wykonanej instalacji i przeszkolenie w zakresie bezpiecznej i prawidłowej obsługi nowego źródła ciepła - dodają. 

W ciągu najbliższych dwóch tygodni mieszkańcy zostaną zaproszeni na spotkanie, na którym będą poinformowani o szczegółach zadania oraz będą mogli podpisać stosowaną umowę o uczestnictwie we wspomnianym projekcie.

Aktualnie w urzędzie miejskim trwa postępowanie przetargowe dotyczące zdania "Dostawa i montaż kotłów na biomasę".

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE