Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 50/2017

Opublikowano: śr, 13 gru 2017 06:18
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Horror i śmierć
Czwartek, kilka minut po godz. 6. Samochód dostawczy z impetem uderza w autobus, do którego wsiadają pasażerowie. Siła uderzenia jest tak duża, że kilkutonowy pojazd zostaje wyrzucony z drogi. Na miejscu ginie 21-letni pasażer.

Radni na wagarach
Tylko w jednej gminie naszego powiatu, w ciągu ostatniego roku, żaden radny nie opuścił ani jednej sesji. Najwięcej nieobecności mają miejscy samorządowcy.

 

 

Każda usterka kosztuje
Od połowy listopada w całej Polsce w stacjach kontroli pojazdów obowiązują nowe przepisy. Czego dokładnie dotyczą? I czy kierowcy mają się czego obawiać?

Wilk zastąpi Romaniuka
Komisarz wyborczy w Tarnobrzegu wydał już postanowienie stwierdzające wygaśnięcie mandatu Grzegorza Romaniuka. Samorządowiec miał tydzień, aby wnieść skargę do sądu administracyjnego. Czy z tego prawa skorzystał?

Kandydaci na ustach
Wybory samorządowe za niespełna rok, a już teraz pojawiają się nazwiska domniemanych kandydatów na wójtów pięciu gmin i burmistrza Kolbuszowej. Jedni przyznają, że kandydować mają zamiar. Inni uważają, że za wcześnie na deklaracje.

Studio Mocy w ofensywie
Trwa głosowanie w siódmej już edycji sportowego plebiscytu Korso Kolbuszowskiego.
Sympatycy kolbuszowskiego Studia Mocy nie tracą czasu. Dzięki SMS-om Studio jest na prowadzeniu w kategorii Drużyna Roku, a Mariusz Brito w kategorii Sportowiec Roku.

Więcej w 50 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

 

 

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE

Komentarze (0)

Wysyłając komentarz akceptujesz regulamin serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania. Jak to zrobić dowiesz się w zakładce polityka prywatności.