Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 49/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

Wytrawni złodzieje
W litrach liczony jest łup dwóch mieszkańców powiatu mieleckiego. Mężczyźni, zanim zatrzymała ich policja, zdążyli okraść kilka sklepów w Kolbuszowej wynosząc z nich drogie trunki.

Sobolewski rezygnuje
Dariusz Sobolewski 30 listopada złożył pismo o rezygnacji z pełnienia funkcji radnego. Dwa dni później, 2 grudnia, ustnie wycofał swoją rezygnację. Skąd takie wahania? Jak samorządowiec tłumaczy swoje postępowanie?

Z welonem po Mongolii
Podróż poślubna w stylu all-inclusive to nie dla nich. Kasia i Dawid Rosołowie przez trzy tygodnie, zdani na siebie i przychylność tubylców, w deszczu, słońcu, a nawet burzy piaskowej przemierzali kraj, o którym marzyli od dziecka – Mongolię.

Rehabilitacja może nie wypalić
Czy oddział rehabilitacji leczniczej sprawdzi się w kolbuszowskim szpitalu? Pełen obaw jest Janusz Starzec, lekarz urolog, a niegdyś dyrektor placówki. Swoimi wątpliwościami specjalista podzielił się z radnymi powiatowymi.

Kobieta zasiądzie w radzie
W niedzielę, 27 listopada, odbyły się wybory uzupełniające do Rady Gminy Niwiska. Sprawdzamy, na kogo najwięcej głosów oddali wyborcy i kto niebawem złoży ślubowanie.

Sołectwa inwestują w remizy
Mieszkańcy wszystkich sołectw gminy Majdan Królewski podzielili pieniądze, które trafi ą do ich miejscowości w przyszłym roku. Na co wydane zostanie blisko 200 tys. zł? Jakie pomysły na rozdysponowanie funduszu mieli mieszkańcy?

Sukces wymaga... siniaków
O piłkarskiej jesieni rozmawiamy z Iwoną Wdowiak, Patrycją Motyka, Klaudią Korab i Klaudią Baltazar. Zawodniczki Sokoła podsumowują sezon i mówią nam o swoich planach na przyszłość.

Więcej w 49 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE