Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 43/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Tygodnika Korso Kolbuszowskie jest już w kioskach

W obronie porodówki 
„Szpital bez porodówki? Skandal!”, „Komu zależy na likwidacji oddziału?” - z takimi hasłami pielęgniarki i położne z kolbuszowskiego szpitala maszerowały we wtorek (25 października) ulicami miasta. W ich protest zaangażowali się też lokalni samorządowcy i mieszkańcy.

Tak świętowaliśmy 25-lecie
Mija dokładnie ćwierć wieku od momentu powołania do życia Agencji Wydawniczo-Reklamowej „Korso”. Agencja, oprócz gazety w Mielcu, wydaje również tygodnik w Kolbuszowej i Sanoku.

W Kolbuszowej paliła się szkoła
W niedzielę, kilka minut po godz. 9, strażacy wezwani zostali do pożaru Zespołu Szkół nr 2 w Kolbuszowej. Ogień pojawił się na zewnątrz budynku. Mundurowi oszacowali już wstępnie straty.

Uchronić miasto przed woda
W wyniku wrześniowych, intensywnych opadów deszczu pod wodą znalazł się m.in. ogródek jordanowski. Teraz władze miasta zastanawiają się, jak nie doprowadzić do powtórki takiej sytuacji.

Walka ze smrodem
Fetor pochodzący z zakładu SARII nie pozwala mieszkańcom wsi na normalne życie. Nieprzyjemny zapach dociera także do naszego powiatu. Odczuwają go mieszkańcy Raniżowa, którzy wspólnie z sąsiadami z Przewrotnego postanowili walczyć o czyste powietrze.

Krosem po hopkach
Towarzyszyliśmy krosowcom z grupy Enduro Kolbuszowa w treningowej jeździe na torze w Kolbuszowej Górnej. Zawodnicy najpierw zademonstrowali swoje umiejętności, a potem opowiedzieli o swojej pasji i problemach z nią związanych, o kolbuszowskiej grupie, no i oczywiście o motocyklach.

Więcej w 43 numerze Tygodnika Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE