Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 34/2016

Opublikowano: Ostatnia modyfikacja:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Ukazał się nowy 34 numer Tygodnika Korso Kolbuszowskiego.W numerze m.in.:

Jest wyrok. Gmina zapłaci odszkodowanie?
Pani Krystyna z Komorowa wytoczyła proces gminie Cmolas. Zdaniem kobiety to właśnie samorząd ponosi odpowiedzialność za jej wypadek. Po czterech latach jej stronę poparł Sąd Rejonowy w Kolbuszowej. Kobiecie ma zostać wypłacone odszkodowanie. Czy gmina odwoła się od wyroku?

Kompletnie pijany
17 kwietnia w tragicznym wypadku samochodowym zginął 30-letni mieszkaniec gminy Niwiska. Dziś wiemy już, że mężczyzna usiadł za kierownicą kompletnie pijany.

Czytelniczka: - Co ukrywa Chlebowski?
Radny znów wywołał kontrowersje. Tym razem nasi Czytelnicy pytają o to, dlaczego wśród oświadczeń majątkowych niwiskich radnych nie znalazło się to złożone przez Adama Chlebowskiego. Czym tłumaczy brak dokumentów sam zainteresowany?

Ognisko zamiast dożynek
Zdaniem jednego z sołtysów z gminy Kolbuszowa dotychczasowa forma świętowania zebrania plonów jest nieodpowiednia. Według niego gminne dożynki powinno zastąpić ognisko dla wszystkich rolników. Kto wpadł na taki pomysł? 

Batalia o dobro dziecka
Miesiąc trwała batalia Małgorzaty Sudoł z Raniżowa z urzędem o dowozy jej niepełnosprawnego syna do ośrodka w Rzeszowie. Najpierw gmina transportu odmówiła, kierując 16-letniego Artura do jeszcze nieotwartej placówki w Korczowiskach. Później ze strony urzędu padła propozycja dopłat do biletów autobusowych. Czy urzędnicy w końcu zdecydowali się wypełnić swój ustawowy obowiązek?

Po derbach
Po czterech latach historia zatoczyła koło i drużyny KKS-u oraz Sokoła znów spotkały się w piątej lidze.

Więcej w 34 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE