Reklama

Korso Kolbuszowskie nr 33/2016

Opublikowano:
Autor:

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:

Przeczytaj również:

WIADOMOŚCI Nowy numer Korso Kolbuszowskiego od środy w kioskach.

W numerze m.in.:

Czyja to czaszka?
Na makabryczne znalezisko natrafili pracownicy porządkujący las obok drogi krajowej nr 9 w Widełce. W trakcie wykonywania prac zauważyli… czaszkę.

Gwarantowany tysiąc dla emeryta
Ministerstwo planuje podwyżki emerytur. Resort chce, by minimalna stawka emerytury wzrosła o około 120 zł miesięcznie. Ilu mieszkańców naszego powiatu objęłyby zmiany?

Dożynki 2016
Tłumy mieszkańców z całej gminy Kolbuszowa zgromadziły się w Nowej Wsi, by wspólnie świętować udane żniwa. Tegoroczne święto plonów po raz pierwszy, i nie ostatni, odbyło się 15 sierpnia, a więc w kościelną uroczystość Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny.

Jak zginął Łukasz?
W kwietniu ubiegłego roku z Łęgu w Kopciach wyłowiono ciało młodego chłopaka. Jak zginął 19-latek z Majdanu Królewskiego? Kolbuszowska prokuratura zna już odpowiedź na to pytanie.

Kamila spotkanie z Franciszkiem
- Nigdy nie myślałem, że zagram na Światowych Dniach Młodzieży. Tego po prostu nie dało się wcześniej przewidzieć, dlatego traktuję to jako ogromne wyróżnienie i zaszczyt – przyznaje Kamil Pezda, 27-letni mieszkaniec Niwisk, który jako jedyny z naszego regionu zagrał w orkiestrze papieskiej występującej na tegorocznych ŚDM w Krakowie.

Więcej w 32 numerze Korso Kolbuszowskie

UDOSTĘPNIJ NA: UDOSTĘPNIJ NA:
wróć na stronę główną

Zarejestruj się w serwisie, aby korzystać z rozszerzonych możliwości portalu m.in. czytać ekskluzywne materiały PREMIUM dostępne tylko dla zalogowanych użytkowników i prowadzić dyskusję na portalowym forum i aby Twoje komentarze były wyróżnione.

e-mail
hasło

Nie masz konta? ZAREJESTRUJ SIĘ Zapomniałeś hasła? ODZYSKAJ JE